ارسال ایمیل تبلیغاتی در سال ۲۰۲۱ + نکات مهم و کاربردی

بازاریابی اینترنتی به این معنا است که شما برای کسب و کار خود، یک سایت اینترنتی معتبر راه‌اندازی نموده و تمام خدمات و محصولات خود را در این سایت معرفی نمایید. اما اگر شما سرمایه بالایی برای طراحی وب سایت هزینه کنید اما کاربران زیادی از وجود آن اطلاع نداشته باشند، در واقع سرمایه خود را هدر داده‌اید. به همین دلیل است که شما باید با یک تیم حرفه‌ای، بازاریابی اینترنتی را آغاز نمایید. خوشبختانه تنوع در ابزار‌های دیجیتال این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید براساس حوزه کاری خود و هدف از بازاریابی اینترنتی، بهترین ابزار‌ها را انتخاب نمایید. در این میان، ‌ایمیل مارکتینگ اهمیت بسیار زیادی دارد. کافی است شما انواع بانک ‌ایمیل مشاغل را در اختیار داشته باشید تا با ارسال ‌ایمیل تبلیغاتی بتوانید فعالیت‌ها و خدمات خود را به دیگران معرفی نمایید.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

اهمیت تبلیغات ‌ایمیلی

رمز ماندگاری و موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی این است که هر روز کاربران بیشتری را جذب سایت خود کنید. در این صورت از یک سو آمار فروش بالا رفته و از سویی دیگر بازدید از سایت بیشتر خواهد شد و رتبه سایت شما در جست و جو‌های گوگل، بالاتر می‌رود. همانگونه که می‌دانید، داشتن رنکینگ بالا به معنی افزایش بازدید‌های بعدی خواهد بود. اما اکنون این سوال مطرح می‌شود که چگونه می‌توان بازاریابی اینترنتی را به بهترین شکل ممکن پیش برد تا نتیجه را در کوتاه‌ترین زمان، به شکل ‌ایده‌آل شاهد باشیم؟ کمی در اینترنت جست و جو کنید تا با انواع ابزار‌های دیجیتالی آشنا شوید. برخی از افراد تصمیم می‌گیرند همه این ابزار‌ها را مورد استفاده قرار دهند اما به نظر ما، این کار یک اشتباه بزرگ است. شما باید در ابتدا تمرکز خود را بر راهکار‌هایی قرار دهید که تا همیشه، برای شما نتیجه بسیار خوبی داشته و از طرفی اثرگذاری بالایی دارند. به همین دلیل است که تیم ایمیل بانک پلاس به شما‌ ایمیل مارکتینگ را پیشنهاد می‌دهد و اصلی‌ترین دلیل این پیشنهاد این است که عمده مردم، دارای آدرس‌ ایمیل هستند. در واقع شما به یک مسیر ارتباطی مطمئن و همیشگی با مخاطبان دسترسی پیدا کرده و به راحتی می‌توانید با ارسال ‌ایمیل تبلیغاتی، خدمات خود را معرفی نمایید. در واقع تبلیغاتایمیلی، نوعی سرمایه‌گذاری است که سوددهی بسیار خوبی برای شما خواهد داشت.

ارسال ‌ایمیل تبلیغاتی از طریق بانک ‌ایمیل

قطعا این سوال برای شما مطرح شده است که برای بازاریابی ‌ایمیلی لازم است به آدرس‌ ایمیل کاربران دسترسی داشته باشیم و چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ شما در اولین قدم لازم است انواع بانک ‌ایمیل را خریداری نمایید. در این صورت شما به مجموعه‌ای از آدرس ‌ایمیل‌ها دسترسی دارید که می‌توانید در زمان کوتاهی، ‌ایمیل تبلیغاتی را برای مجموعه‌های مورد نظر خود بفرستید. برای اینکه بانک ‌ایمیل داشته باشید، دو راهکار در پیش روی شما قرار دارد:

– در درجه اول می‌توانید اقدام به ساخت بانک ‌ایمیل کنید. این کار به طرق مختلف امکان‎پذیر است. برای مثال تکمیل فرم نظرسنجی توسط کاربر که منوط به درج آدرس ‌ایمیل باشد، خدمات مشاوره از طریق دریافت آدرس ‌ایمیل، ثبت نام در سایت با‌ ایمیل و. . . از جمله همین روش‌ها هستند اما بزرگترین عیب ساخت بانک ‌ایمیل، زمان‌بر بودن آن است. به همین دلیل است که راه دوم را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

– راه حل دوم، خرید بانک ‌ایمیل است. البته شاید شما بتوانید دانلود بانک ‌ایمیل رایگان را در اینترنت انجام دهید اما آیا مطمئن هستید که تمامی آدرس‌های موجود در انواع بانک ‌ایمیل رایگان، معتبر هستند؟ در صورتی که این آدرس‌ها واقعیت نداشته باشند، عمده وقت خود را هدر داده‌اید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای تهیه بانک ‌ایمیل، به سراغ شرکت‌های معتبر همانند ‌ایمیل بانک پلاس بروید. فراموش نکنید که حتی یک آدرس می‌تواند کسب و کار شما را زیر و رو کند لذا با خرید بانک ‌ایمیل از شرکت‌های مطمئن، در واقع بازاریابی ‌ایمیلی خود را تضمین خواهید کرد.

مرحله دوم برای تبلیغات ‌ایمیلی این است که محتوا‌های جذاب آماده کرده و ارسال ‌ایمیل تبلیغاتی را آغاز نمایید.

نکاتی در مورد ارسال‌ ایمیل تبلیغاتی

نکاتی در مورد ارسال‌ ایمیل تبلیغاتی

بعد از تهیه بانک ‌ایمیل مشاغل، باید تبلیغات‌ ایمیلی خود را آغاز نمایید. در این زمان است که شما باید تمام هنر تبلیغاتی خود را به کار بگیرید تا پیام‌های ارسالی، برای اغلب کاربران جذاب بوده و آن‌ها ترغیب کند به سایت وارد شوند. چند نکته را به شما عزیزان متذکر می‌شویم:

 1. به شما توصیه می‌کنیم از ارسال انبوه‌ ایمیل تبلیغاتی، خودداری کنید این کار باعث می‌شود کاربر از دست شما کلافه شده و از این پس توجهی به پیام‌های شما نداشته باشد. در نتیجه عاقلانه است که اعتدال را رعایت نمایید.
 2. از سوی دیگر، ارسال ‌ایمیل تبلیغاتی باید با برنامه مشخصی باشد به این معنا که دقیقا در روز مشخصی، پیام‌ها فرستاده شوند. با این کار، مخاطب به صورت ناخودآگاه منتظر پیام شما در همان رو خواهد بود.
 3. برای تنظیم متن پیام تبلیغاتی، باید از نام کاربر در ابتدای متن استفاده کنید تا کاربر احساس کند برای او ارزش قائل شده‌اید و حس اعتماد بیشتری به شما پیدا کند.
 4. متن پیام باید بسیار جذاب باشد و مخاطب را تحریک کند در اولین فرصت به سایت شما سربزند.
 5. همچنین از نوشتن متن طولانی در پیام تبلیغاتی خود جدا خودداری کنید چون غالبا افراد حوصله خواندن متنهای تبلیغاتی طولانی را ندارند.
 6. به هیچ عنوان حاشیه نروید در واقع شما باید مستقیما سر اصل مطلب رفته و موضوع پیام را مطرح کنید. همانگونه که گفته شد، اغلب مخاطبان حوصله خواندن پیام‌های طولانی را نداشته و دوست دارند در یک نگاه، متوجه موضوع مطلب شوند.
 7. هر ‌ایمیل تبلیغاتی باید حاوی تنها یک محتوا باشد م‌گر اینکه بدانید معرفی یک محصول، به صورت زنجیره‌ای به محصول دیگر مرتبط می‌شود.
 8. حتما باید برای‌ ایمیل تبلیغاتی خود، سند و ذکر معتبر بیاورید تا مخاطب به شما اعتماد کند. فرض کنیم که شما ارائه‌کننده انواع محصولات آرایشی هستید. می‌توانید صفحه‌ای از نظرات مشتریان آماده نموده و سپس در زمان ارسال‌ ایمیل تبلیغاتی، این لینک را ضمیمه پیام کنید تا کاربر ترغیب شود نظرات کاربران دیگر را مطالعه نماید.
 9. به هیچ عنوان با کاربر با زبان اندرز و یا ایجاد خوف، صحبت نکنید. این کار تاثیر معکوس برای شما داشته و باعث می‌شود مخاطبان نسبت به شما حس بدی داشته باشند.
 10. متن پیام تبلیغاتی باید ساده و روان باشد چرا که نباید فراموش کرد مخاطبان شما، از هر سن و با هر سطح تحصیلات بوده و در نتیجه محتوای ‌ایمیل تبلیغاتی باید برای همه افراد، قابل فهم باشد.
 11. نباید از محصولات و خدمات خود تعریف کنید بلکه باید اجازه دهید کاربر همه ویژگی‌های محصولات شما را با دقت بررسی نموده و نسبت به خوب یا بد بودن آن قضاوت کند. شما تنها مسئول این هستید که ویژگی‌های کالا‌های خود را معرفی نمایید.
 12. همچنین به خاطر داشته باشید که کاربر حق انتخاب دارد. در واقع نباید او را مجبور کنید از سایت شما خرید کرده و یا نباید او را بیم دهید که اگر از محصولات شما استفاده نکند، چه اتفاقی برای او خواهد افتاد.

تمامی این نکات کمک خواهند کرد تا شما بتوانید ‌ایمیل مارکتینگ را با قدرت بالایی پیش برده و تعداد مشتریان خود را هر روز بیشتر از قبل کنید.

تهیه محتوا برای ارسال‌ ایمیل تبلیغاتی

تهیه محتوا برای ارسال‌ ایمیل تبلیغاتی

شما برای ‌ایمیل مارکتینگ به چند گروه بسیار حرفه‌ای و توانمند نیاز دارید که قطعا تیم ‌ایمیل بانک پلاس، با مجموعه‌ای از افراد متخصص و ماهر، در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا همه مراحل بازاریابی ‌ایمیلی را با موفقیت و به صورت ماندگار، پشت سر بگذارید. برای اینکه تمام هزینه‌های شما در راستای راه‌اندازی‌ ایمیل مارکتینگ و تهیه انواع بانک ‌ایمیل اصناف، به نتیجه‌ ایده‌آل برسد، به یک تیم تولید محتوای قوی نیاز دارید. تولید محتوا برای سایت و پیام‌های تبلیغاتی، از نظر روانشناسی اهمیت زیادی دارند چون به راحتی می‌توانند اعتماد کاربران را به خود جلب نمایند. بنابراین در تولید محتوای سایت، چند توصیه برای شما داریم:

در ابتدا سایت شما باید از محتوای بسیار قوی برخوردار باشد. از یک سو محصولات و خدمات را به خوبی معرفی کنید و از سویی دیگر مطالب آموزشی در داخل سایت خود قرار دهید تا کاربران متوجه شوند سایت شما، به افزایش اطلاعات آن‌ها کمک خواهد کرد لذا با علاقه بیشتری به سایت مراجعه می‌کنند.

محتوای تولیدی باید بسیار جذاب و خاص باشد. اگر از یک تیم کاربلد کمک بگیرید، قطعا محتوای سایت شما کاملا متفاوت از سایت‌های دیگر خواهد شد.

گروهی از تیم تولید محتوا را باید مسئول ارسال ‌ایمیل تبلیغاتی بگذارید تا تمام فکر و ذهن آن‌ها، آماده‌سازی پیام‌های تبلیغاتی باشد. فراموش نکنید که هدف شما در استفاده از ابزار‌های دیجیتالی، افزایش آمار بازدید از سایت و به دنبال آن آمار فروش است. نباید کوچکترین فرصت را از دست بدهید.

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *