پکیج ویژه بانک ایمیل و بانک شماره همراه (آپدیت ۱۴۰۰)

بانک ایمیل مشاغل و اصناف

ایمیل مارکتینگ

تفاوتی نمی‌کند شما چه کسب و کاری دارید. به هر حال رمز موفقیت شما در جمع رقیبان، افزایش تعداد مشتریان و حفظ مشتریان قبلی است. با وجود اینترنت، شما در هر کجای جهان که باشید می‌توانید محصولات و فعالیت‌های خود را به تعداد افراد بیشتری معرفی نموده و از آن طریق، درآمد خود را افزایش دهید. برای این منظور باید به سراغ با راه‌های بازاریابی اینترنتی بروید. یکی از مهمترین و موثرترین راهکار‌ها، ‌ایمیل مارکتینگ است. در این روش، شما مطالب جدید، محصولات، خبر‌ها و. . را از طریق ارسال ‌ایمیل به کاربران جدید و مشتریان قبلی، معرفی خواهید نمود. اما حتما این سوال برای شما پیش آمده است که برای بازاریابی ‌ایمیلی، چگونه می‌توان به آدرس‌ ایمیل کاربران دسترسی پیدا کرد؟ ما به شما استفاده از بانک ‌ایمیل را پیشنهاد می‌دهیم. کافی است کمی در اینترنت جستجو کنید تا به انواع بانک‌ ایمیل رایگان دستری پیدا کنید. این مقاله را با دقت مطالعه کنید تا با کاربرد‌ها و مزایای بانک ‌ایمیل آشنا شوید.

ایمیل مارکتینگ
منظور از بانک ‌ایمیل چیست؟

منظور از بانک ‌ایمیل چیست؟

همانگونه از نام این ابزار دیجیتالی مشخص است، شما با تهیه انواع بانک ‌ایمیل می‌توانید لیستی از ‌ایمیل‌های افراد در مشاغل مختلف را در اختیار داشته و بازاریابی اینترنتی خود را با ارسال پیام‌هایی به این آدرس‌ها، آغاز کنید. به هر حال در ابتدا که کسب و کار خود را در دنیای مجازی شروع می‌کنید، لازم است به روش‌های درست، حضور خود را به کاربران اعلام نمایید. بانک‌ ایمیل مشاغل این کمک را می‌کند تا شما بتوانید در بازاریابی ‌ایمیلی نتیجه بسیار خوبی به دست بیاورید.

مزایای استفاده از بانک ‌ایمیل

درست است که در اینترنت امکان دانلود بانک ‌ایمیل رایگان وجود دارد اما عاقلانه‌ترین کار این است که بانک ‌ایمیل را از شرکت‌های معتبر همانند ‌ایمیل بانک پلاس خریداری نمایید چون در این صورت از معتبر بودن و واقعی بودن آدرس‌ها در داخل انواع بانک ‌ایمیل مطمئن بوده و وقت شما برای ارسال پیام، بیهوده هدر نخواهد رفت. تیم ‌ایمیل بانک پلاس، انواع بانک ایمیل مشاغل شامل بانک ‌ایمیل کشاورزان، بانک ‌ایمیل کارمندان، بانک ‌ایمیل مدیران، انواع بانک ‌ایمیل دانشجویان، بانک ‌ایمیل حسابداران،  انواع بانک ‌ایمیل گرافیست‌ها، بانک ‌ایمیل  مهندسین، بانک ‌ایمیل معلمان، بانک ‌ایمیل  اساتید، انواع بانک ‌ایمیل آشپز‌ها، بانک ‌ایمیل ورزشکاران و . . . را در اختیار شما قرار داده و حتی با تضمین اعتبار هر کدام از آدرس‌ها، شما را در‌ ایمیل مارکتینگ کمک خواهد کرد.

6 مزیت بسیار مهم خرید بانک ایمیل جهت ایمیل مارکتینگ

دسترسی به تعداد زیادی از مشتریان

کافی است کمی تحقیق کنید تا متوجه شوید هنوز هم ‌ایمیل مارکتینگ، در راس تمام ابزارهای بازاریابی اینترنتی قرار دارد چون داشتن ‌ایمیل، نوعی اعتبار به حساب آمده و اکثر افراد مجبور هستند برای ارتباطات علمی و کاری خود، ‌ایمیل داشته باشند. بنابراین اگر شما بانک ‌ایمیل مشاغل را در اختیار داشته باشید، در واقع توانسته‌اید به تعداد چشمگیری از مشتریان دسترسی پیدا کنید. البته باز هم متذکر می‌شویم که برای اطمینان از حقیقی بودن آدرس‌ها در انواع بانک ‌ایمیل، حتما از شرکت‌های معتبر خرید خود را انجام دهید.فرض کنیم که شما در حوزه پوست و مو و زیبایی فعالیت می‌کنند. با  داشتن بانک ‌ایمیل آرایشگران، بانک‌ ایمیل پزشکان، بانک ‌ایمیل بازیگران و. . . . می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان، محصولات خود را به جمعیت زیادی از کاربران معرفی نمایید. تنها کافی است برای معرفی فعالیت‌ها و محصولات خود، یک محتوای جذاب و خاص به عنوان اولین پیام، آماده نموده و برای آدرس‌های موجود در بانک ‌ایمیل مشاغل مربوطه ارسال کنید. در کوتاه‌ترین زمان، شاهد واکنش کاربران نسبت به سایت خود و تغییر رنکینگ سایت خواهید بود.

حفظ کاربران و مشتریان

شما برای افزایش تعداد بازدید و در نتیجه ارتقا رتبه سایت خود در نتیجه جستجو‌های گوگل، به کاربران و مشتریان وفادار نیاز دارید. وقتی کاربر موضوعی را در داخل گوگل سرچ می‌کند، سایت‌های بسیار زیادی برای انتخاب در اختیار او قرار می‌گیرد. برای اینکه به سراغ سایت شما بیاید، باید رتبه اول تا سوم جستجو‌های گوگل را برای خود کسب کنید. اینکه کاربران وارد سایت شده و سریعا خارج شوند، نه تنها مفید نخواهد بود بلکه به ضرر شما تمام می‌شود. تحقیقات نشان داده است که عمده کاربران، وقتی از یک سایت بازدید می‌کنند، مجددا به آن باز نمی‌گردند. شما برای اینکه آن‌ها را ترغیب کنید دوباره به سراغ کسب و کار اینترنتی شما بیایند، باید ‌ایمیل مارکتینگ را شروع کنید. در این زمان است که داشتن انواع بانک‌ ایمیل، اهمیت خود را نشان می‌دهد. در بازاریابی ‌ایمیلی تنها نباید به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازید بلکه لازم است مطالب خاص و جدید را در قالب مقاله یا خبرنامه در اختیار کاربران قرار دهید. فراموش نکنید که شما خیلی زیرکانه می‌توانید دامنه ارتباطی خود را با مشتریان از گروه‌های مختلف، توسعه دهید. مثلا اگر شما در زمینه طراحی دکوراسیون خانه فعالیت دارید، به جای اینکه تنها بانک ‌ایمیل گرافیست ‌ها، بانک ‌ایمیل مهندسین و بانک‌ ایمیل نقاش ‌ها را در اختیار داشته باشید، مطالبی در مورد تاثیر طراحی داخلی خانه بر سطح انرژی افراد خانه و سلامت و آرامش روان آن‌ها آماده نموده و به این بهانه، از بانک ‌ایمیل مشاورین و روانشناسان در ‌ایمیل مارکتینگ خود استفاده نمایید.

شخصی‌سازی متن ‌ایمیل

ایمیل، همانند یک وسیله شخصی است به این معنا که پیام شما را دقیقا کاربر مورد نظر رویت خواهد کرد. در واقع از طریق ‌ایمیل مارکتینگ و تهیه بانک ‌ایمیل، به صورت مستقیم با مشتریان احتمالی خود در ارتباط هستید. کافی است متن پیام‌ ایمیل را با نام کاربر آغاز کنید. در این صورت این روش تبلیغاتی، کاملا شخصی‌سازی شده و قطعا در جلب اعتماد افراد، نقش بسیار موثری خواهد داشت.

بانک ‌ایمیل، منبع تبلیغاتی ثابت

همانگونه که می‌دانید برای بازاریابی اینترنتی، راه‌های مختلفی من جمله‌ ایمیل مارکتینگ، عضویت در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغ در سایت‌های مرتبط با کسب و کار خود و. . . وجود دارد. بانک ‌ایمیل، تنها منبعی است که نه تنها همیشه برای شما ثابت خواهد ماند بلکه کاملا در کنترل شما است. عمده کاربران، آدرس ‌ایمیل ثابتی برای فعالیت‌های اینترنتی خود دارند به این معنا که برخلاف آدرس شبکه‌های اجتماعی که کاربر می‌تواند مرتبا آن را عوض کند، این کار را برای آدرس‌ ایمیل خود انجام نمی‌دهد چون با این آدرس، در سایت‌های علمی و کاری زیاد شناخته شده است. در نتیجه شما تنها یکبار برای خرید انواع بانک ‌ایمیل هزینه می‌کنید و تا زمانی که کسب و کار اینترنتی شما پابرجاست، می‌توانید از آن استفاده نماید.

جلب اعتماد مشتریان

برای اینکه بتوانید کاربران و مشتریان خود را همیشه حفظ کرده و تعداد آن‌ها را زیاد کنید، باید بتوانید اعتماد آن‌ها را به خود جلب نمایید. یکی از راه‌های جلب اعتماد کاربران، تبلیغات از طریق ‌ایمیل مارکتینگ است. شما یک پیام را به آدرس ‌ایمیل فرد که کاملا شخصی است، می‌فرستید که این پیام، با نام کاربر آغاز می‌شود. در نتیجه مشتری یا کاربر حس خوبی نسبت به شرکت شما پیدا خواهد کرد چرا که می‌دانید شما این پیام را شخصا برای او تنظیم نموده‌اید. بنابراین با میل بیشتری مجددا به سایت شما مراجعه می‌کند.

افزایش تعداد مشتریان به صورت هرمی

فرض کنیم که شما بانک ایمیل مدیران را خریداری نموده و اکنون محصولات و کسب و کار خود را که مرتب با فعالیت شرکت آن‌هاست، برای مدیران ارسال می‌کنید. چه اتفاقی می‌افتد؟ از یک سو شما خدمات خود را به جمع کثیری از مدیران و مسئولان معرفی نموده‌اید و احتمال فروش بیشتر می‌شود. از سویی دیگر هر کدام از این مدیران، ممکن است پیام شما را برای همکاران خود ارسال کنند تا آن‌ها نیز از خدمات شما بهره‌مند گردند. در واقع شما از طریق‌ ایمیل مارکتینگ و تهیه بانک ‌ایمیل، می‌توانید با یک تیر، دو نشان بزنید. در واقع هر مشتری علاوه بر خرید از محصولات، حکم یک مبلغ برای سایت شما را نیز خواهد داشت.

راهکار‌هایی برای تهیه بانک ‌ایمیل

اما اکنون این سوال مطرح می‌شود که ما چگونه می‌توانیم انواع بانک ‌ایمیل را در اختیار داشته و در ‌ایمیل مارکتینگ از آن استفاده کنیم. دو راه حل کلی برای این منظور وجود دارد که به آن خواهیم پرداخت :

تهیه لیست ایمیل

قطعا همه فعالان در صنعت بازاریابی اینترنتی می‌توانند اقدام به ساخت بانک ‌ایمیل کنند. برای این منظور چند راهکار وجود دارد :

فرم نظر سنجی برای کاربرانی که به تازگی وارد سایت شده‌اند ارسال کرده و یکی از گزینه‌های لازم جهت تکمیل فرم، آدرس ‌ایمیل باشد. با این کار از نظرات کاربران نیز آگاه می‌شوید که گامی بسیار موثر در‌ ایمیل مارکتینگ خواهد بود.

می‌توانید به شرط ثبت نام با آدرس ‌ایمیل، امکان ورود به سایت را برای کاربر فراهم کنید.در زمان خرید محصول، جهت تکمیل فرم نهایی از مشتری بخواهید آدرس ‌ایمیل خود را وارد نمایید.

با همین چند راهکار ساده می‌توانید ساخت بانک ‌ایمیل را انجام داده و از این طریق، ‌ایمیل مارکتینگ را توسعه دهید.

خرید بانک ‌ایمیل

اما راهکار دیگری که کمک می‌کند شما در کوتاه‌ترین زمان، به انواع بانک ‌ایمیل با حجم زیادی از آدرس‌های معتبر دسترسی پیدا کنید، خرید بانک ‌ایمیل از شرکت‌های معتبر است.

تیم ایمیل بانک پلاس در خدمت شما است تا به انواع بانک ‌ایمیل مشاغل دسترسی پیدا کرده و خدمات ‌ایمیل مارکتینگ خود را توسعه دهید.

به شما اطمینان داده می‌شود که تمامی بانک ‌ایمیل مشاغل حاوی آدرس‌های معتبر و حقیقی بوده و قطعا نتیجه خرید خود را به بهترین شکل ممکن شاهد خواهید بود.

همچنین تیم ما در تمامی امور ‌بازاریابی ایمیلی، شما عزیزان را حمایت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *